Düğün Dış Çekim Fiyatları 2020


Evliliğe giden yolda, en özel anılarınızın unutulmaz olması için sizlere hizmet veriyoruz. Düğün; yeni evlenecek çiftler için büyük öneme sahiptir. Bu nedenle her şeyin kusursuz olması gerekir. Her detayın düşünüldüğü, organizasyonun planlandığı bu önemli gün de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Düğün öncesi ve sonrası hazırlıkların gerçekleşmesi gibi güzel anılara birlikte şahit oluyoruz. Düğün dış çekim fiyatları mızı her zaman olduğu gibi uygun seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Talep ettiğiniz hizmetlerimize göre belirlediğimiz fiyatlarla sizleri üzmüyoruz.

Düğün Dış Çekim Fiyatları 2020
İstanbul Masal Fotoğrafçısı

Düğün Çekim Hizmetleri

Düğün organizasyonu fotoğraf ve video çekimleri için, çoğu zaman günler öncesinden hazırlıklara başlıyoruz. Düğün günü ya da önceden belirlenen zaman dilimlerinde hizmetlerimiz arasında istediğiniz çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz;

 • Düğün organizasyon video çekim
 • Düğün organizasyon Fotoğraf çekim
 • Düğün iç mekân çekim
 • Düğün dış mekân çekim
 • Söz, nişan, kına fotoğraf ve video çekim
 • Sünnet düğünü çekim
 • Düğün belgesel çekim
 • Drone çekim

Bu hizmetlerimiz arasında düğün hazırlıklarınızdan başlayarak gerçekleştirdiğimiz çekimler ile belgeselinizi oluşturuyoruz. Düğün çekimleri yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Anlaşma doğrultusunda talep ettiğiniz hizmetleri belirleyerek, özel gününüzü riske atmıyoruz.

Düğün Dış Çekim Fiyatları

Düğün organizasyonu öncesi yapılacak dış çekiminizi, talebinize göre düğün öncesi ya da düğün günü yapabiliyoruz. Dış çekimde kullanılacak alan seçimi tarafımızdan ya da talebinize göre tercih edilebiliyor.

Düğün dış çekim alanları;

 • Doğa
 • Yapay göller
 • Tarihi alanlar
 • Turistik alanlar
 • Deniz çekimleri
 • Tren istasyon çekimleri
 • Nostaljik çekimler

Bu çekim alanları bazen izne tabii alanlar olabilmektedir. Daha önceden kararlaştırılması halinde olası durumlar görüşülerek netleştirilir. İstediğiniz alanda ışık açısına göre çekim saatleri belirleyebiliyoruz. Güneşin doğuşu temalı bir çekim yaptığımızda bu saatleri yakalamak adına sizlerle erken saatlerde buluşuyoruz. Tecrübelerimize dayanarak sizlere sunduğumuz, dış mekân çekimleri arasında en beğendiğiniz resimleri, sizler için uyguluyoruz.

İstanbul Masal Fotoğrafçısı

Düğün İç Mekân Çekim

Düğün çekimlerinizi iç mekân ya da stüdyo çekimi olarak tercih edebilirsiniz. Bu talebiniz; için bizlerin sunacağı alanlar dışında, düğün mekânı ya da sizlerin talep ettiği bazı yerlerde çekim yapabiliyoruz. İç mekân çekimlerimiz, düğün öncesi belirlenen tarihlerde yapılabilmektedir. Fotoğraf çekimlerinin düğün öncesi tercih edilmesi, sizleri yormamak adına daha sağlıklıdır.

Düğün Belgesel Çekimi

Düğün heyecanı her çift için farklı bir mutluluktur. Bu mutluluğun her anına şahit olmaya ve en güzel anları yakalamaya talibiz. Düğün öncesi söz döneminden başlayarak birçok aşamada çekimler yapıyoruz ve sizler için film tadında belgesel hazırlıyoruz. Üstelik başrolleri size ait olan bir film. Belgesel çekimlerimiz talebe göre, tanışma anını kapsayan görüntülerden de oluşabilir. Bizler mutluluğunuza şahit olduğumuz her süreçten onur duyarız.

Belgesel çekim hizmetimiz;

 • Tanışma fotoğrafları
 • Söz kesme günü
 • Nişan günü
 • Nişan hazırlığı
 • Nişan bohçası getirme töreni
 • Kına hazırlığı
 • Kına günü
 • Düğün hazırlığı alışveriş
 • Düğün hazırlığı kuaför
 • Düğün hazırlığı damat tıraşı
 • Düğün hazırlığı gelinlik ve damatlık alışverişi
 • Düğün hazırlığı evden kız çıkarma
 • Düğün hazırlığı fotoğraf çekimleri
 • Düğün hazırlığı düğün mekanına giriş

Tüm bu hazırlıklarınızda eksiksiz olarak yanınızda bulunuyor ve en doğal halinizi fotoğraflara yansıtıyoruz. Dilerseniz bu hazırlık aşamalarını davetlilerinize izletmek adına barkovizyon kurulumu yapıyoruz. Sizlerin mutlu anına şahit olmak için gelen davetlilerinize karşı, verdiğiniz değeri, zorlu sürecinizi, tebessümle anlatma fırsatı buluyorsunuz. Yüzünüzde tebessüm oluşurken hatıralarınızı gözünüzde canlandırıyorsunuz.

İstanbul Masal Fotoğrafçısı

Düğün Dış Mekân Çekim Fiyatları

Düğün çekimleri için son dönemlerde dış mekân çekimlere yoğun talep oluşmuştur. Bunun nedeni doğadaki güzelliğin, yeni çiftlerimizin mutluluğu ile daha iyi bütünleşmesidir. Dış çekimlerde kullanılan mekanlar gerçek ve yapay görüntüden hoşlanmayan çiftlere sunulan en iyi alternatiftir. Çekimlerde kullanılan bazı alanlar belirli saatlerde çekime müsaittir. Sizlerle yapacağımız görüşmede ve anlaşmada tüm detayları düşünüyoruz. Düğün çekimlerinizin kusursuz olması adına elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.Düğün Dış Çekim Fiyatları kullanılan araçlara göre, çekim yapılan mekana göre, çekim yapılacak saate göre ve konsepte göre farklılıklar göstermektedir. İstanbul da bir dış çekim yaptırmak isteyen çiftlerin ortalama 1500 ila 5000 tl arasında bir tutarı çekim için ayırmaları gerekmektedir. Düğün Dış Çekim Fiyatları hakkında detaylı bilgi için İstanbul Masal Fotoğrafçısı nı ziyaret edebilirisiniz. 

Düğün İç Çekim Fiyatları

Düğün iç çekim fiyatları, evlenecek çiftler için merak edilen konular arasındadır. Düğün organizasyonunuz için yaptığınız tüm harcamalar sizin en özel gününüzün sorunsuz geçmesi adına yapılan masraflardır. Düğün çekimi ise düğün sonrası elinizde kalan o güzel gecenin tek kanıtıdır. Düğün çekimlerinizin oldukça önemli bir hizmet olduğunu biliyorsunuz. Düğün iç çekim fiyatları belirlenirken; en uygun fiyatları, kaliteli çekimleri sizlere sunuyoruz. Çekim yapılacak mekân, albüm, adet ya da ekstra hizmetleriniz dikkate alınarak verilecek olan fiyatlar oldukça uygun ve sizleri yormayacak tutarlardır.

Düğün Dış Çekim Fiyatları Neye Göre Artar?

İç çekimlere nazaran daha maliyetli olan dış mekân çekimler, seçtiğiniz bir tema ile belirlenebiliyor. Tarihi konsept taleplerinde ya da özel mekân çekimlerinde çoğu zaman ekstra ücrete tabii durumlar söz konusu olabiliyor. Dış çekim için bizlerden talep ettiğiniz hizmete göre en uygun fiyatı, kaliteli cihazlarla sizlere sunuyoruz.

Düğün Dış Çekim Fiyatları 2020
İstanbul Masal Fotoğrafçısı

Düğün Dış Çekim Fiyatları  Nasıl Artar

Dış mekân çekimler bazen çiftlerimizin hayal gücüne göre farklılık gösterebiliyor. Özel izinli ya da ücretli mekanlarda yapılacak çekimler, helikopter çekimleri, yat çekimleri, drone çekimleri, belgesel çekimleri gibi dış çekimlerde maliyet dış hizmetlere bağlı olarak değişir. Düğün mekânında yapılacak çekimlerde ise ulaşım, zaman, yer ve çekim süresi dikkate alınarak daha makul fiyatlar ortaya çıkmaktadır.Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Düğün Çekimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün çekim anlaşmalarınızı son zamana bırakmanız, mağduriyet yaşamanıza sebep olabilir. Düğün döneminde gelen yoğun talep nedeni ile randevuların dolması muhtemeldir. Düğün çekim anlaşmalarınızı muhakkak daha önceden yapmalısınız. Düğün çekimleri; iç ve dış mekân çekimlerine göre düğünden önce yapılması gerekebilir. Bunun için hizmet içeriği belirlenmeli ve çekim süreleri anlaşılmalıdır.

Düğün Çekimleri Stüdyoda Yapılır Mı?

Düğün çekimlerinde nostalji seven çiftler tarafından hala stüdyo çekimi talep edilmektedir. En şık dekorları sizlere sunuyoruz ve nostaljik bir stüdyo çekimi yapıyoruz. Kış düğünlerinde tercih edilen stüdyo çekimleri kaliteli cihazlarımız kullanılarak çekilmektedir.

Düğün Çekimleri Profesyonel Mi?

Düğün çekimlerinizi profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından yapıyoruz. Kaliteli cihazlarımız, fotoğraf çekim tekniğimiz ve ışık sistemimizle iddialıyız. İç, dış, stüdyo çekimlerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Beğendiğiniz fotoğrafları albüm haline getirerek, çekimleri beğeninize sunuyoruz.

İstanbul Masal Fotoğrafçısı

Düğün Belgesel Çekim Fiyatları

Belgesel çekimleri, uzun süreçlere yayılabilen hizmetler gerektirmektedir. İstediğiniz süreçlerin içeriği, çekim süresi, ekip, kullanılacak ekstra hizmetler, cihazlar gibi birçok unsur fiyatları belirleyici özelliğe sahiptir. Biz; İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak en kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunuyoruz. Evlilik yolunda mutluluğunuza şahit olurken, bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz. 

Belgesel çekimlerinizde video çekimi, dış çekim, günlük çekimler maliyeti artırmaktadır. Anlaşma sürecinde taleplerinizi belirlerken net tarih belirlemeniz önemlidir. Çekim zamanlarında farklı çiftlerimize randevu vermiş olabileceğimiz için mağdur olmamanızı isteriz. Bu nedenle erken anlaşma avantajını kullanarak, hem fiyatı daha uygun ve indirimli hale getirmiş hem de düğün çekimlerinizi riske atmamış olursunuz.

Düğün İç Mekân Çekim İçin Nasıl Hazırlık Yapılır?

İç mekân çekimleriniz için öncelikle yer belirlenir. Düğünden birkaç gün önce yapılacak çekimler için, çiftler düğüne hazırlanır gibi hazırlık yaparlar ve çekim alanına gelirler. Hazırlıklarımızı yaptığımız anda çekime başlayarak zamanınızı almadan işlemimizi sonlandırıyoruz.

Düğün Dış Mekân Çekim İçin Nasıl Hazırlık Yapılır?

Düğün dış mekân çekimleri temaya uygun olarak günler hatta aylar öncesinden yapılabiliyor. Bunun nedeni; mevsim, coğrafi şartlar, mekân izinleri, randevularımız gibi etkenlerden kaynaklıdır. Dış çekimlerde hava olayları için bazı mevsimlerin beklenilmesi zorunludur. Oldukça zahmetli olan bu süreç iyi takip edilmelidir. Güneşin doğuşu batışı, ay doğuşu ya da birçok kullanılan doğaya özgü temalar için saat çok önemlidir. Dış çekimlerde bazı özel alanlar için alınan özel izinler sonucunda çekim için ekstra maliyetler ödenebilir. Doğal havai fişek kullanımında yapılacak hazırlıklar uzun süre öncesinden başlar. Sizlerin hayal ettiği her kareyi sunmak adına taleplerinize önem veriyoruz.

Drone Çekim

Dış çekimlerde günümüz teknolojisi ile hayatımıza giren ve kullanılan drone çekim, fotoğraf karesinin en teknolojik halini sizlere sunacak. Birçok çekim tekniğiyle kullandığımız drone çekim, profesyonel düğün fotoğrafçısı tarafından yapılıyor. Özellikle helikopter çekimleri yerine daha az maliyet gerektiren drone çekimler sayesinde farklı bir bakış açısına kavuşacaksınız.

Düğün Gece ve Gündüz Çekimleri

Düğün çekimleri düğün gecesi ya da gündüz yapılabilir. Bu çekimler düğün günü yapılacaksa hazırlıklarınızı ona uygun yapmanız gerekmektedir. Düğünün akşam olması sonucu hazırlıklarınız, makyajınız ve saçınız geceye uygun tasarlanır. Gündüz çekimlerinde ise gece makyajı hoş bir görüntü vermeyeceği için orta tonlarda makyaj yapmanız daha makul olur. Bunun dışında çekim ve düğün arası uzun süreli zamanlarda makyajınızı, saçınızı düzenlemeniz gerekebilir. Erken çekim sayesinde düğün günü en güzel haliniz sadece düğün fotoğraflarınızda kalacak. Bu özel günde yüzünüzden tebessüm ve dilinizden mutluluk kelimesi eksik olmasın.

Düğün Çekimleri Ne Zaman Yapılmalı?

Düğün çekimleri yüzünüzde mutluluk yerine yorgunluk olmaması adına düğünün birkaç gün öncesinde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Çekimlerin bazen uzun sürmesi, gelinliğin, damatlığın dış çekimlerde kirlenmesi, saç ve makyajın bozulması sebebi ile erken çekim sizler için uygun bir seçim olacaktır. Düğün günü sadece düğüne odaklanmalı ve rahat bir şekilde hazırlanmalısınız. Yüzünüzden tebessüm eksik olmamalı ve enerjinizi tüm davetlilere yansıtmalısınız. 

En özel gününüze hazırlanmak adına yeteri kadar süreç yaşadınız, bu nedenle düğün günü eğlenmek en çok sizin hakkınız. Düğün günü çekimleriniz için tüm kontrolü bizlere bırakmanız yeterli. Unutulmaz her kareyi, fotoğrafı ve tebessümü sizler için yakalayacağımıza söz veriyoruz. Düğün sizin, fotoğraf çekimi bizim işimiz. Çekimlerinizde profesyonel kamera çekimlerinizi yapıyoruz ve düğün sonrası dilediğiniz cihaz ile teslim ediyoruz. Çocuklarınıza göstereceğiniz anılar biriktirirken, biz her zaman yanınızda oluyoruz.En özel anılardan şahane kareler için lütfen tıklayınız.


Comments (3)


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
× Bize Ulaşın