İstanbul Masal Fotoğrafçısı


Hep hayalini kurduğunuz en önemli anlarınızı ölümsüzleştiren İstanbul Masal Fotoğrafçısı, kullanmış olduğu özel tekniklerle dilediğiniz yer ve ortamda en iyi çekimleri sizlere sunmak için, 2016 yılından beri hizmet vermektedir.

Farklı etkinliklerde donanımlı altyapısı ve tecrübeli çalışanlarıyla çekim yapan Masal Fotoğrafçısı, en güzel anlarınız için kaliteli çekimler yapmaya devam etmektedir. Çekim kalitesi,  kalite ve fiyat kıyaslaması dikkate alındığında ekonomik çekimlerimizle, sizlerin yanınızdayız.

Fotoğrafçılık Bir Sevda İşidir

Başkalarının bu konuya bakış açısı farklı, hatta tamamen ticari olabilir. Ancak bizim için fotoğrafçılık, her şeyden önce bir sevda işidir. Çekimlerdeki profesyonellik, en iyi görüntüyü yakalama hazzı, ancak bu işi tutkuyla yapanların işidir.

İstanbul Masal Fotoğrafçısı kurucusu Tunahan BOZKURT, çocukluktan itibaren başlayan fotoğraf merakı ve sevdası nedeniyle Masal Fotoğrafçısını kurmuştur. Yaklaşık 4 yıllık süreçte, yüzlerce düğün ve organizasyonda on binlerce fotoğraf karesi ve video çekmenin verdiği hazzı Masal Fotoğrafçısı olarak hep birlikte yaşadık.

Üstelik bu işi sevda olarak görmemizi sağlayan sebeplerden biri de, çiftlerin en mutlu anlarına tanıklık etmekten duyduğumuz mutluluktur. Nikah törenleri, nişanlar, sünnet düğünleri ve mutluluğa dair farklı anların bizim objektiflerimizle ölümsüzleşmesi ve bu anlara şahit olmamız, bizim için ayrı bir mutluluk, ayrı bir hazdır.

Zevki Profesyonellikle Tanıştırdık

Bir zevk… Eşsiz bir haz… Anlatılmaz bir sevda… Bir düğün fotoğrafçısı ya da genel bir fotoğrafçıda bunların dışında olması gereken bir başka kavram ise, elbette ki profesyonel bir anlayış…

İstanbul Masal Fotoğrafçısı olarak, tüm bunları en iyi şekilde harmanlayarak yine en iyisini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Kullandığımız özel çekim tekniklerinin yanı sıra, profesyonel fotoğraf ve video kayıt makineleri ile en iyi görüntüyü sizler için yakalıyoruz. Fotoğraf baskı kalitemizin en iyi şekilde olması için, yine birinci sınıf baskı teknikleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızın kuruluşu 2016 yılında gerçekleşmiş olmasına karşın, hepimizin içinde bulunan fotoğrafçılık sevdası uzun yıllara dayanmaktadır. Böylelikle doğal çekimler konusunda, yaptığımız işin olağan akışına göre en doğal olanını en iyi şekilde yakalama tecrübesini bizlere sunmaktadır.

Fotoğrafçılık, Sanatsal Birikimin Ürünüdür

Her alanda şart olan tecrübe, fotoğrafçılık mesleğinde aslında bir sanatsal birikimin ürünüdür. Bir çekimi yapmak her ne kadar basit bir işlemmiş gibi gözükse de, bu çekimi yaparken en iyi görüntüyü yakalayabilmek, sanatsal bir ruhun yapabileceği bir iştir. Çocukluktan gelen bir birikimin yani sevdanın, işini her zaman aşkla yapan ellerde hayat bulması sizlerin bu özel günlerinde en iyiyi elde etmek için büyük öneme sahiptir.

En Özel Anlarınız İçin Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları Şunlardır

 • Düğün hikayesi fotoğraf çekimi
 • Nişan merasimi çekimleri
 • Save the date çekimleri
 • Aile fotoğrafı çekimleri
 • Turistik şehir ve gezi fotoğraf çekimleri
 • Sünnet düğünü çekimleri
 • Özel parti çekimleri
 • Kurumsal firmalara özel profesyonel çekimler
 • STK, Siyasi Parti ve benzeri özel etkinlik çekimleri
 • Fuar faaliyetleri çekimleri
 • Trash the dress çekimleri
 • Bebek çekimleri

Gibi tüm açık ve kapalı alan çekimlerinde, video ve fotoğraf çekimleri ile her zaman sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına yanınızdayız.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
× Bize Ulaşın